Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 16YXG2200MEFC16X20
Permintaan Quote
Melayu
6416550Image 16YXG2200MEFC16X20.Rubycon
16YXG2200MEFC16X20
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
600+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    16YXG2200MEFC16X20
  • Penerangan
    CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    YXG
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2200µF