Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 16YXH1000MEFC10X20
Permintaan Quote
Melayu
358536
16YXH1000MEFC10X20
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    16YXH1000MEFC10X20
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    YXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    840mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.4A @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    46 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF