Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 16YXH2700MEFC16X20
Permintaan Quote
Melayu
147786
16YXH2700MEFC16X20
Dalam stok
600+
  • Nombor Bahagian
    16YXH2700MEFC16X20
  • Penerangan
    CAP ALUM RAD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    YXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.771A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.53A @ 100kHz
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2700µF