Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 200SXC100MEFC20X20
Permintaan Quote
Melayu
200SXC100MEFC20X20
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    200SXC100MEFC20X20
  • Penerangan
    CAP ALUM 100UF 20% 200V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Siri
    SXC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    470mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    554.6mA @ 10kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    46 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    100µF