Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 200TXW220MEFC18X25
Permintaan Quote
Melayu
200TXW220MEFC18X25
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    200TXW220MEFC18X25
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    TXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.4A @ 100kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF