Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 250PK22MEFCT810X16
Permintaan Quote
Melayu
4146354Image 250PK22MEFCT810X16.Rubycon
250PK22MEFCT810X16
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    250PK22MEFCT810X16
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    PK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    150mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    225mA @ 10kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    22µF