Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 250TXW180MEFC18X25
Permintaan Quote
Melayu
4503682Image 250TXW180MEFC18X25.Rubycon
250TXW180MEFC18X25
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    250TXW180MEFC18X25
  • Penerangan
    CAP ALUM 180UF 20% 250V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    TXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    880mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.23A @ 100kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    250TXW180MEFC18X25-ND
    250TXW180MEFCEFR18X25
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.083" (27.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    180µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    180µF