Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 250VXG680MEFC25X45
Permintaan Quote
Melayu
696843
250VXG680MEFC25X45
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    250VXG680MEFC25X45
  • Penerangan
    CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    VXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.36A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.54A @ 10kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    46 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    680µF