Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 25YXA3300MGC16X25
Permintaan Quote
Melayu
4866686Image 25YXA3300MGC16X25.Rubycon
25YXA3300MGC16X25
  • Nombor Bahagian
    25YXA3300MGC16X25
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    YXA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.5A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.725A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3300µF