Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 350WXA3.3MEFCT78X9
Permintaan Quote
Melayu
2727278Image 350WXA3.3MEFCT78X9.Rubycon
350WXA3.3MEFCT78X9
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    350WXA3.3MEFCT78X9
  • Penerangan
    CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    WXA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    37mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    55.5mA @ 10kHz
  • penilaian
    AEC-Q200
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.413" (10.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3.3µF