Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 400WXA10MEFCGC16X16
Permintaan Quote
Melayu
400WXA10MEFCGC16X16
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
600+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    400WXA10MEFCGC16X16
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    WXA
  • penilaian
    AEC-Q200
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    35 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    10µF