Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 400YXA33MEFCKC16X25
Permintaan Quote
Melayu
5065018Image 400YXA33MEFCKC16X25.Rubycon
400YXA33MEFCKC16X25
  • Nombor Bahagian
    400YXA33MEFCKC16X25
  • Penerangan
    CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    YXA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    220mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    330mA @ 10kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    33µF