Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 420HFG1500MBN40X95
Permintaan Quote
Melayu
4878530Image 420HFG1500MBN40X95.Rubycon
420HFG1500MBN40X95
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    420HFG1500MBN40X95
  • Penerangan
    CAP ALUM 1500UF 20% 420V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    420V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Siri
    HFG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    5.48A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    7.672A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - 4 Lead
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    46 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    3.819" (97.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1500µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1500µF