Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 420HXG220MEFC30X30
Permintaan Quote
Melayu
420HXG220MEFC30X30
Dalam stok
100+
  • Nombor Bahagian
    420HXG220MEFC30X30
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    420V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Siri
    HXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.85A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.59A @ 10kHz
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    220µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF