Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 420USH270MEFC25X30
Permintaan Quote
Melayu
420USH270MEFC25X30
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    420USH270MEFC25X30
  • Penerangan
    SNAP TERMINAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    420V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    USH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.8A @ 10kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    270µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    270µF