Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 450MXH180MEFC25X30
Permintaan Quote
Melayu
450MXH180MEFC25X30
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    450MXH180MEFC25X30
  • Penerangan
    CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    MXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.2A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.68A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    46 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    180µF