Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 450MXK150MEFCSN22X30
Permintaan Quote
Melayu
793757Image 450MXK150MEFCSN22X30.Rubycon
450MXK150MEFCSN22X30
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    450MXK150MEFCSN22X30
  • Penerangan
    CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Siri
    MXK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.12A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.568A @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Snap-In
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    46 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.394" (10.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    150µF