Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 50MH70.47MEFCTZ4X7
Permintaan Quote
Melayu
3097569Image 50MH70.47MEFCTZ4X7.Rubycon
50MH70.47MEFCTZ4X7
  • Nombor Bahagian
    50MH70.47MEFCTZ4X7
  • Penerangan
    CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Siri
    MH7
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.059" (1.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    0.47µF