Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 50YXJ3.3MTA5X11
Permintaan Quote
Melayu
503861
50YXJ3.3MTA5X11
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    50YXJ3.3MTA5X11
  • Penerangan
    CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Siri
    YXJ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    22.26mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    53mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    2.2 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3.3µF