Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 6.3NXA1000MEFC10X16
Permintaan Quote
Melayu
1982850Image 6.3NXA1000MEFC10X16.Rubycon
6.3NXA1000MEFC10X16
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    6.3NXA1000MEFC10X16
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    NXA
  • Ripple Current @ Low Frequency
    297mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    356.4mA @ 10kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Bi-Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1000µF