Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > 63YXG470MEFCGC16X20
Permintaan Quote
Melayu
6348007Image 63YXG470MEFCGC16X20.Rubycon
63YXG470MEFCGC16X20
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
600+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    63YXG470MEFCGC16X20
  • Penerangan
    CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    YXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    572mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.04A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    91 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    470µF