Rumah > Produk > Sensor, transduser > Sensor optik - fotoelektrik, Industrial > GL10-P4551
Permintaan Quote
Melayu
3770379Image GL10-P4551.SICK
GL10-P4551
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GL10-P4551
  • Penerangan
    SEN PHT M12 4-PIN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    10 V ~ 30 V
  • Siri
    G10
  • sensing Kaedah
    Retroreflective
  • sensing Jarak
    5.906" ~ 472.441" (150mm ~ 12m)
  • Masa tindak balas
    1ms
  • Konfigurasi output
    PNP
  • Nama lain
    GL10-P4551-ND
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 60°C (TA)