Permintaan Quote
Melayu
MPS-096TLTQ0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MPS-096TLTQ0
  • Penerangan
    SENSOR LINEAR 96MM CBL W/CONN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    15 V ~ 30 V
  • Style penamatan
    Cable with Connector
  • Teknologi
    LVIT (Linear Variable Inductance Transducer)
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
  • Putaran Sudut - Elektrik, Mekanikal
  • rintangan Toleransi
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • output isyarat
  • Pengeluaran
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • kelinearan
  • linear Range
    0 ~ 96.00mm (0 ~ 3.78")