Rumah > Produk > Kawalan industri > Machine Vision - Kamera / Sensor > OD2-N30W04C2
Permintaan Quote
Melayu
OD2-N30W04C2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    OD2-N30W04C2
  • Penerangan
    SEN DISP 30MM +/- 4MM NPN
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    12 ~ 24VDC
  • Bidang Visual (Min)
  • Bidang Visual (Maks)
  • Jenis
    2D Laser Displacement Sensor
  • Style penamatan
    Cable Leads
  • Siri
    OD Value
  • Jenis sensor
  • Kadar imbasan
  • Resolusi
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 40°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Sumber cahaya
  • Jarak Pemasangan
    26.0mm ~ 34.0mm