Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > FERD40H100SG-TR
Permintaan Quote
Melayu
3247605Image FERD40H100SG-TR.STMicroelectronics
FERD40H100SG-TR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FERD40H100SG-TR
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    705mV @ 40A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Pembekal Peranti Pakej
    D2PAK
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Nama lain
    FERD40H100SG-TR-ND
  • Suhu operasi - Junction
    175°C (Max)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    FERD (Field Effect Rectifier Diode)
  • Penerangan terperinci
    Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 40A Surface Mount D2PAK
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    190µA @ 100V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    40A