Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Jam / Timing - Jam Masa Real > M48T35Y-70MH1F
Permintaan Quote
Melayu
1751711Image M48T35Y-70MH1F.STMicroelectronics
M48T35Y-70MH1F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M48T35Y-70MH1F
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Battery
  • Voltan - Bekalan
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Jenis
    Clock/Calendar
  • masa Format
    HH:MM:SS (24 hr)
  • Pembekal Peranti Pakej
    28-SOH
  • Siri
    Timekeeper®
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Saiz memori
  • Pengilang Standard Lead Time
    38 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    Parallel
  • ciri-ciri
    Leap Year
  • Penerangan terperinci
    Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar Parallel 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
  • Format tarikh
    YY-MM-DD-dd
  • Semasa - Timekeeping (Max)
    2mA @ 4.75V ~ 5.5V