Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > SMA6J28A-TR
Permintaan Quote
Melayu
3904506Image SMA6J28A-TR.STMicroelectronics
SMA6J28A-TR
  • Nombor Bahagian
    SMA6J28A-TR
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    28V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    51.6V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    31.1V
  • Saluran satu arah
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMA (DO-214AC)
  • Siri
    SMA6J, TRANSIL™
  • Power - Pulse Peak
    600W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    68A (8/20µs)