Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > STPS20SM100SG-TR
Permintaan Quote
Melayu
4706254Image STPS20SM100SG-TR.STMicroelectronics
STPS20SM100SG-TR
  • Nombor Bahagian
    STPS20SM100SG-TR
  • Penerangan
    DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
  • Model ECAD
  • Voltan - Peak Songsang (Max)
    Schottky
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    20A
  • Voltan - Breakdown
    D²PAK
  • Siri
  • Rosh Status
    Digi-Reel®
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Rintangan @ Jika, F
  • polarisasi
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Nama lain
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    STPS20SM100SG-TR
  • berkembang Penerangan
    Diode Schottky 100V 20A Surface Mount D²PAK
  • Konfigurasi diod
    30µA @ 100V
  • Penerangan
    DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    900mV @ 20A
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    100V
  • Kemuatan @ Vr, F
    150°C (Max)