Permintaan Quote
Melayu
4527057Image VN5E010AHTR-E.STMicroelectronics
VN5E010AHTR-E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    VN5E010AHTR-E
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
    Not Required
  • Voltan - Beban
    4.5 V ~ 28 V
  • suis jenis
    General Purpose
  • Pembekal Peranti Pakej
    6-HPAK
  • Siri
    VIPower™
  • Rds On (Typ)
    10 mOhm
  • Nisbah - Input: Output
    1:1
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    TO-252-7, DPak (6 Leads + Tab)
  • Jenis output
    N-Channel
  • Konfigurasi output
    High Side
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    On/Off
  • Jenis Input
    Non-Inverting
  • ciri-ciri
    Auto Restart
  • Perlindungan kesalahan
    Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
  • Semasa - Output (Max)
    60A