Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > STPS30M60ST
Permintaan Quote
Melayu
4070165Image STPS30M60ST.
STPS30M60ST
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    STPS30M60ST
  • Pengilang / jenama
    STMICROELECT
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    590mV @ 30A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    60V
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220AB
  • Speed
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-3
  • Nama lain
  • Suhu operasi - Junction
    150°C (Max)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Schottky
  • Penerangan terperinci
    Diode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220AB
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    165µA @ 60V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    30A