Permintaan Quote
Melayu
ESS-127-T-27
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ESS-127-T-27
  • Penerangan
    ELEVATED SOCKET STRIPS
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Board
  • Siri
    ESS
  • Row Jarak - Mengawan
  • Pitch - Mengawan
    0.100" (2.54mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    1
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    27
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • penebat Tinggi
    0.400" (10.16mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Push-Pull
  • Penerangan terperinci
    27 Position Elevated Socket Connector Through Hole
  • Rating Semasa
  • Jenis hubungan
    Female Socket
  • Hubungi bentuk
    Circular
  • Hubungi bahan
    Beryllium Copper
  • Cara Negara - Post
    0.273" (6.93mm)