Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Soket untuk IC, Transistor > PLCC-044-F-N
Permintaan Quote
Melayu
426363
PLCC-044-F-N
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PLCC-044-F-N
  • Penerangan
    CONN SOCKET PLCC 44POS GOLD
  • Model ECAD
  • Jenis
    PLCC
  • Penamatan Post Negara
  • penamatan
    Solder
  • Siri
    PLCC
  • Pitch - Post
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.050" (1.27mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan atau Pins (Grid)
    44 (4 x 11)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan Terbakar Rating
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • perumahan bahan
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • ciri-ciri
    Closed Frame
  • hubungan rintangan
    10 mOhm