Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > TCSD-08-D-07.08-01-N-R
Permintaan Quote
Melayu
TCSD-08-D-07.08-01-N-R
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    TCSD-08-D-07.08-01-N-R
  • Penerangan
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pitch - Penyambung
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Cable
    0.039" (1.00mm)
  • Bilangan Jawatan
    16
  • Panjang
    0.590' (180.00mm, 7.08")
  • ciri-ciri
    Polarizing Key
  • Penerangan terperinci
    16 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.590' (180.00mm, 7.08")