Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > TCSD-12-D-04.75-01-N-R
Permintaan Quote
Melayu
209405
TCSD-12-D-04.75-01-N-R
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    TCSD-12-D-04.75-01-N-R
  • Penerangan
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pitch - Penyambung
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Cable
    0.039" (1.00mm)
  • Bilangan Jawatan
    24
  • Panjang
    0.396' (120.65mm, 4.75")
  • ciri-ciri
    Polarizing Key
  • Penerangan terperinci
    24 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.396' (120.65mm, 4.75")