Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > TCSD-15-D-02.75-01-F-R
Permintaan Quote
Melayu
19899
TCSD-15-D-02.75-01-F-R
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    TCSD-15-D-02.75-01-F-R
  • Penerangan
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pitch - Penyambung
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Cable
    0.039" (1.00mm)
  • Bilangan Jawatan
    30
  • Panjang
    0.229' (69.85mm, 2.75")
  • Penerangan terperinci
    30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.229' (69.85mm, 2.75")