Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > TCSD-20-D-06.75-01-N-R
Permintaan Quote
Melayu
TCSD-20-D-06.75-01-N-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TCSD-20-D-06.75-01-N-R
  • Penerangan
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • penggunaan
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    Tiger Eye™ TCSD
  • Pitch - Penyambung
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Cable
    0.039" (1.00mm)
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    40
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Panjang
    0.563' (171.45mm, 6.75")
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Polarizing Key
  • Penerangan terperinci
    40 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.563' (171.45mm, 6.75")