Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > TCSD-22-D-09.06-01-F-R
Permintaan Quote
Melayu
TCSD-22-D-09.06-01-F-R
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    TCSD-22-D-09.06-01-F-R
  • Penerangan
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pitch - Penyambung
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Cable
    0.039" (1.00mm)
  • Bilangan Jawatan
    44
  • Panjang
    0.755' (230.12mm, 9.06")
  • Penerangan terperinci
    44 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.755' (230.12mm, 9.06")