Rumah > Produk > Cable Assemblies > Segi empat tepat Cable Assemblies > TCSD-25-D-02.10-01-R
Permintaan Quote
Melayu
TCSD-25-D-02.10-01-R
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    TCSD-25-D-02.10-01-R
  • Penerangan
    2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
  • Pitch - Penyambung
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Cable
    0.039" (1.00mm)
  • Bilangan Jawatan
    50
  • Panjang
    0.175' (53.34mm, 2.10")
  • Penerangan terperinci
    50 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket, Reversed 0.175' (53.34mm, 2.10")