Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > SWG150-24-R
Permintaan Quote
Melayu
113777
SWG150-24-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SWG150-24-R
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 24V 150W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    7.20" L x 3.66" W x 1.34" H (183.0mm x 93.0mm x 34.0mm)
  • Siri
    SWG150
  • Kuasa (Watt)
    150W
  • Nama lain
    SWG150-24-R DK
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 71°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Beban minimum yang diperlukan
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input
  • kecekapan
    88%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    6.5A