Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > S4KW12C-6P
Permintaan Quote
Melayu
S4KW12C-6P
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S4KW12C-6P
  • Penerangan
    DIODE GEN PURP 12KV 12A MODULE
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    12V @ 12A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    12000V
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Speed
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Siri
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    2µs
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Suhu operasi - Junction
    -55°C ~ 150°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Penerangan terperinci
    Diode Standard 12000V 12A Chassis Mount
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    4µA @ 12000V
  • Semasa - Purata Rectified (Io)
    12A