Permintaan Quote
Melayu
TS30013-M025QFNR
  • Nombor Bahagian
    TS30013-M025QFNR
  • Penerangan
    IC REG BUCK 2.5V 3A SYNC 16QFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Output (Min / Tetap)
    2.5V
  • Voltan - Output (Max)
  • Voltan - Input (Min)
    4.5V
  • Voltan - Input (Max)
    18V
  • topologi
    Buck
  • Synchronous Penerus
    Yes
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-QFN (3x3)
  • Siri
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    16-VFQFN Exposed Pad
  • Jenis output
    Fixed
  • Konfigurasi output
    Positive
  • Nama lain
    TS30013-M025QFNRDKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • fungsi
    Step-Down
  • Kekerapan - Menghidupkan
    1MHz
  • Penerangan terperinci
    Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 3A 16-VFQFN Exposed Pad
  • Semasa - Output
    3A