Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT1602ACE1-33E
Permintaan Quote
Melayu
428211Image SIT1602ACE1-33E.SiTime
SIT1602ACE1-33E
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SIT1602ACE1-33E
  • Penerangan
    OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V EN/DS
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandwidth
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Siri
    SiT1602
  • penilaian
  • Jenis Programmable
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    HCMOS, LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4mA
  • Resonator Base
    MEMS
  • Terdapat Julat frekuensi
    3.75MHz ~ 77.76MHz