Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT1602ACR2-25E
Permintaan Quote
Melayu
4868790Image SIT1602ACR2-25E.SiTime
SIT1602ACR2-25E
  • Nombor Bahagian
    SIT1602ACR2-25E
  • Penerangan
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    SiT1602
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pengeluaran
    HCMOS, LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.2mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    3.75MHz ~ 77.76MHz