Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT1602AIF8-28S
Permintaan Quote
Melayu
4654416Image SIT1602AIF8-28S.SiTime
SIT1602AIF8-28S
  • Nombor Bahagian
    SIT1602AIF8-28S
  • Penerangan
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V STBY SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.8V
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi
    0.039" (1.00mm)
  • fungsi
    Standby
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4.3µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    3.75MHz ~ 77.76MHz