Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT1602AIT3-28E
Permintaan Quote
Melayu
2148431Image SIT1602AIT3-28E.SiTime
SIT1602AIT3-28E
  • Nombor Bahagian
    SIT1602AIT3-28E
  • Penerangan
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.8V EN/DS
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.8V
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 3.75MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    3.75MHz ~ 77.76MHz