Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT1602BCF1-28S
Permintaan Quote
Melayu
2765098Image SIT1602BCF1-28S.SiTime
SIT1602BCF1-28S
  • Nombor Bahagian
    SIT1602BCF1-28S
  • Penerangan
    OSC PROG LVCMOS 2.8V 20PPM STBY
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.8V
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • pembungkusan
    Tube
  • Pengeluaran
    LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Standby (Power Down)
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4.3µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    3.57MHz ~ 77.76MHz