Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT1602BCT2-25S
Permintaan Quote
Melayu
2419108Image SIT1602BCT2-25S.SiTime
SIT1602BCT2-25S
  • Nombor Bahagian
    SIT1602BCT2-25S
  • Penerangan
    OSC PROG LVCMOS 2.5V 20PPM STBY
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    SiT1602
  • pembungkusan
    Tube
  • Pengeluaran
    LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Standby (Power Down)
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.2mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    2.5µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    3.57MHz ~ 77.76MHz