Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT1618BEB1-25N
Permintaan Quote
Melayu
SIT1618BEB1-25N
  • Nombor Bahagian
    SIT1618BEB1-25N
  • Penerangan
    OSC MEMS
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Siri
    SiT1618B
  • Pengeluaran
    LVCMOS, LVTTL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Tinggi
    0.030" (0.76mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    7.3728MHz ~ 48MHz