Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8008ACR2-33S
Permintaan Quote
Melayu
4419636Image SIT8008ACR2-33S.SiTime
SIT8008ACR2-33S
  • Nombor Bahagian
    SIT8008ACR2-33S
  • Penerangan
    OSC PROG H/LV-CMOS 3.3V STBY SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Siri
    SiT8008
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pengeluaran
    HCMOS, LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Standby
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4.3µA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz