Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > Pengayun diprogramkan > SIT8008ACT1-25E
Permintaan Quote
Melayu
3679084Image SIT8008ACT1-25E.SiTime
SIT8008ACT1-25E
  • Nombor Bahagian
    SIT8008ACT1-25E
  • Penerangan
    OSC PROG H/LV-CMOS 2.5V EN/DS
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Siri
    SiT8008
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pengeluaran
    HCMOS, LVCMOS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Tinggi
    0.031" (0.79mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • Kekerapan Kestabilan (Jumlah)
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • Penerangan terperinci
    XO (Standard) HCMOS, LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    4.5mA
  • Semasa - Bekalan (Disable) (Max)
    4mA
  • Terdapat Julat frekuensi
    1MHz ~ 110MHz